Dekorovanie

Pre vás, ktorí nechcete rekonštruovať, ale potrebujete zmenu, ponúkame službu redizajn interiérov. Nie vždy je potrebné zbaviť sa všetkého a vrhnúť sa na nákup nových kúskov.

Pomôžeme vám urobiť z nedostatkov zaujímavosť. Typickým príkladom je obnažené potrubie a nepekný radiátor. Môžeme ich napríklad natrieť výraznou farbou, prípadne použiť originálne bytové textílie. Farebné vzorované tapety a bytové textílie sa dajú navzájom citlivo kombinovať. Interiér získa na originalite vďaka zaujímavým detailom.

Niekedy k veľkej zmene postačí namaľovanie rôznych motívov na steny, renováca nábytku maľovaním, tapetovaním, pri čom sa fantázii a kreativite medze nekladú. Hlavné pravidlo je postupovať citlivo a s vkusom 🙂

Nájdeme riešenie aj pre váš interiér, pre starú komodu, stoličku alebo stôl.

Pomocou malých trikov a kreatívnych nápadov s textíliami sa dá zmeniť atmosféra vášho interiéru bez veľkých nákladov. Ich farby a vzory dokážu jednoduchému priestoru dodať teplo a osobnosť.

Osvetlenie ovplyvňuje celkovú náladu v miestnosti a jeho obmena nemusí byť vôbec finančne náročná, napríklad vďaka novým tienidlám.

Spoločne zmeníme farby, vyberieme krásne textílie na závesy a dekorácie. Zmeníme usporiadanie nábytku, namaľujeme originálny motív na stenu a výsledok bude úžasný.

Pošlite fotku svojho interiéru, nábytku, miesta, ktoré chcete zmeniť, vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku