Profil

Dizajn každého interiéru, má veľký vplyv na život jeho obyvateľov. Prioritným cieľom pri zariaďovaní bývania je vytvoriť pokojné a harmonické prostredie, v ktorom sa budete cítiť bezpečne a príjemne.

Poskytneme vám iný pohľad na vec, poradíme a navrhneme niečo výnimočné. Vašu inšpiráciu, predstavy o novom interiéry, vám vieme svojimi skúsenosťami, nápadmi pomôcť vylepšiť a úspešne zrealizovať.

So zariaďovaním interiérov mám skúsenosti už od mlada :-). Začalo to pravidelným presúvaním nábytku v mojej izbe, maľovaním obrazov priamo na steny a vymýšľaním nových, krajších priestorov.

Vďaka štúdiu textilnej a odevnej tvorby v Trenčíne, pribudlo k mojej záľube aj dekorovanie pomocou bytových textílií a farieb. Absolvovaním štúdia interiérového dizajnu v ALFA Education, som svoje znalosti rozšírila a doplnila aj o grafické spracovanie navrhovaných priestorov.

Navrhnúť a zariadiť krásny, ale hlavne funkčný interiér je tvorivá a náročná úloha. Pri hľadaní tých najlepších riešení sú nevyhnuté skúsenosti, zručnosti ako aj prehľad o ponuke na trhu. Ako dizajnérka mám pri tvorení návrhu iné priority, ako obchodník. Robím túto prácu rada a potreby klienta sú pre mňa na prvom mieste. Vkladám do každého návrhu svoje nápady a kus srdca, preto je výsledok vždy individuálny, šitý na mieru len pre vás.

Mili